На Тернопільщині обговорили програму, яка має на меті створити належні умови для розвитку книговидавничої справи та інформаційного простору

На Тернопільщині обговорили програму, яка має на меті створити належні умови для розвитку книговидавничої справи та інформаційного простору

11.12.13 13:53 0 495
Про програму розвитку видавничої справи та інформаційного простору у Тернопільській області на 2014-2016 роки говорили на засіданні активу області під головуванням начальника управління з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності ОДА Юрія Лубковича. Основне завдання програми - створити в області належні умови для розвитку книговидавничої справи та інформаційного простору.

За словами Івана Бабійчука, заступника начальника управління, у 2012 році на Тернопільщині видано загальним тиражем 5,8 мільйонів примірників книжкової продукції, тоді як у 2011 - 5,1 мільйон.

Завдяки Програмі 2011-2013 років, у 2011 році обласна державна телерадіокомпанія впровадила сурдопереклад для осіб з вадами слуху.

На 2014-16 роки, як йдеться у програмі, планується випуск видань місцевих авторів художньої, публіцистичної, краєзнавчої та культурно-освітньої спрямованості, які мають суспільно-естетичну ціннсть, антологій, енциклопедій, літературно-мистецьких, громадсько-політичних, краєзнавчих журналів та альманахів.

У ході обговорення,серед іншого, учасники вирішили включити в перелік часткового фінансування з обласного бюджету журналів "Курінь", "Золота Пектораль" та "Літературне Тернопілля", які наразі виходять за кошти видавців.

Окремим пунктом актив області запропонував щорічно фінансувати заходи з відзначення пам'ятних та визначних дат краю - видавати книги, влаштовувати фестивалі та інші заходи.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Панахиду за Манделою ...

КОМЕНТАРІ