База стану здоров’я та історії хвороб в тому числі допоможе підвищити відповідальність медиків за їх роботу з пацієнтами.
Крім того, перинатальний реєстр жінок дозволяє об’єктивно вести статистичний облік в області, передбачити ускладнення, а також значно спрощує роботу медичного персоналу та зменшує об’єми паперової документації. До слова, дані медичних карток вносяться до системи лише за згоди пацієнта.
Програма «Здоров’я матері та дитини» підтримує розробку та впровадження інформаційних технологій у партнерських медичних закладах (зокрема, телемедичну платформу, перинатальний реєстр, програми інвентаризації медичного обладнання, електронних засобів навчання). Це дозволяє покращити якість та ефективність надання медичної допомоги. Волинська область – найактивніша учасниця програми. Досвід регіону щодо перинатального реєстру вже переймають Крим та інші регіони країни, які не входять до Програми «Здоров’я матері та дитини», але цікавляться цією інновацією.
Прес-служба облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Ужгородські студенти ...