Призначено нового голову Житомирського окружного адміністративного суду

Призначено нового голову Житомирського окружного адміністративного суду

12.12.13 09:20 0 841
Згідно з рішенням Вищої ради юстиції від 10 грудня головою Житомирського окружного адміністративного суду призначено Сергія Черноліхова, котрий із 2008 року працював суддею цієї ж установи. Із призначенням його привітали голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський і Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Вітаючи новопризначеного керівника Житомирського окружного адміністративного суду, очільник області зауважив, що завдяки злагодженій співпраці усіх гілок влади за непростої суспільно-політичної ситуації у державі на Житомирщині вдається зберігати громадській спокій, вирішувати всі болючі питання виключно у правовому руслі.

— Важливо, що здійснення правосуддя та забезпечення справедливості є для вас повсякденною справою, позбавленою декларативного характеру. Ми сподіваємося, що наша співпраця й надалі буде плідною та конструктивною, – сказав посадовець, звертаючись до колективу Житомирського окружного адміністративного суду та його керівника.

Користуючись нагодою, очільники області та міста також привітали колектив Житомирського окружного адміністративного суду з професійним святом, яке вони відзначатимуть 15 грудня.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ