На Хмельниччині прем'єр-міністр сподівається, що опозиція наступного тижня запрацює

На Хмельниччині прем'єр-міністр сподівається, що опозиція наступного тижня запрацює

12.12.13 13:02 0 1193
Прем’єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що наступного тижня опозиція перестане блокувати роботу Верховної Ради України, і Парламент ухвалить нагальні євроінтеграційні та важливі соціальні законопроекти. Про це він заявив на засіданні Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в олімпійських, юнацьких олімпійських, паралімпійських і дефлімпійських іграх, всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи, яке відбулося в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа».

«Сподіваюся, що вони нарешті припинять блокування нашого вищого законодавчого органу, і ми розпочнемо нормальну роботу. Адже найкращий захист людей – участь у законодавчій роботі», - сказав Микола Азаров.

Він додав, що Уряд розробив загальнодержавну соціальну програму, одним з основним напрямків якої є активізація дитячого та юнацького спорту. Відповідний проект закону «Про загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 рр.» внесений до Парламенту. Він спрямований на популяризацію та підтримку фізкультури і масового спорту, а також розвиток дитячо-юнацького резервного спорту.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: Сільське господарство: ...
Наступна новина: Від початку року, львівські ...

КОМЕНТАРІ