Звернення голови Тернопільської ОДА до мешканців краю

Звернення голови Тернопільської ОДА до мешканців краю

12.12.13 19:21 0 1370
Шановні земляки, шановні краяни!

Ситуація в країні і регіоні вимагає спілкуватися з вами щодня, адже працювати доводиться в нелегкий період життя. Я хочу офіційно заявити і сказати, що влада області працює і утримує стабільну ситуацію в регіоні, незважаючи на мітинги, організовані політиками, які не думають про вирішення питань і проблем Тернопілля. Вони звикли виголошувати політичні гасла і закликати до погіршення ситуації в регіоні. Їм це не вдасться. до мене звертаються тисячі наших краян, які хочуть жити в мирі і спокої, бачити конкретні справи нашої роботи, а не слухати красиві гасла.

Керівники департаментів та управлінь обласної державної адміністрації докладають усіх зусиль задля стабільної роботи підприємств та бюджетних установ. В регіоні в штатному режимі продовжують працювати оперативні служби, в тому числі швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, та інші. Хочу офіційно повідомити про те, що місцева влада утримує стабільну ситуацію у регіоні.

На вулиці вже зима, треба вирішувати питання, аби наші мешканці були з теплом, газом, світлом та водою. Нещодавно через сильний вітер і сніг 288 населених пункти області залишились без світла. Ми буквально за 2 дні вирішили проблему. з впевненністю можна констатувати, що влада області повністю забезпечує роботу систем життєзабезпечення. Комунальні служби оперативно виконують свої обов’язки щодо прибирання вулиць та проїжджої частини міст і селищ від снігу та ожеледиці.

Зараз обласна влада у тісній співпраці з Кабінетом Міністрів продовжує активну працю над підготовкою державного та місцевих бюджетів: корегуються макропоказники, розраховуються цифри державних субвенцій та дотацій на 2014 рік задля забезпечення регіональних потреб.

Хочу закликати мешканців Тернопільщини і країни в цілому, не йти на поводу у провокаторів, не блокувати адміністративні будівлі органів представницької та виконавчої гілок влади, та сприяти забезпеченню нормальної життєдіяльності селищ, міст, районів та держави. Ми повинні зрозуміти, що така поведінка політиків може болюче відобразитися на кожному. У разі загострення протистояння, в країні може бути спровокована вкрай тяжка економічна ситуація. У випадку неприйняття державного і місцевих бюджетів, влада буде не в змозі перерахувати пенсії, зарплати та соціальні виплати, забезпечити фінансування поточних питань життєдіяльності. Область дотаційна і ми маємо все зробити, щоб завершити рік успішно.

Вірю, що влада, опозиція і громадськість вийдуть на шлях примирення та порозуміння - до чого й закликаю місцеві політичні сили. Також прошу усіх мешканців Тернопільської області долучатися до спільної розбудови нашого краю та сильної європейської України.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Рівненській області ...

КОМЕНТАРІ