За четвер 2 січня відроблятимуть у суботу 11-го січня, 25-го січня робочий день за відпочинок 3 січня і за 6 січня мешканці краю відпрацьовуватимуть 8 лютого.
Департамент освіти і науки ОДА, райдержадміністрації, виконком Тернопільської міської ради, підприємства автотранспорту, облспоживспілки у разі перенесення робочих днів повинні погодити графіки роботи підприємств громадського і приватного транспорту, дитячих дошкільних закладів, підприємств громадського харчування згідно з виробничим календарем підприємств, установ та організацій області на 2014 рік.
Роботу банків та їх установ в ці дні визначає безпосередньо Національний банк України.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Чернівці: Відбулося ...
Наступна новина: На Тернопіллі засідання ...