Шестеро тернопільських студентів беруть участь у зимовій Універсіаді в Італії

Шестеро тернопільських студентів беруть участь у зимовій Універсіаді в Італії

12.12.13 13:46 0 909
В італійському місті Трентіно розпочалася ХХVІ Всесвітня зимова Універсіада. Студентська збірна України змагатиметься за медалі різного ґатунку в дев’яти видах спорту з дванадцяти. Це – біатлон, лижні перегони, лижне двоборство, стрибки на лижах з трампліна, фігурне катання, сноубординг, гірськолижний спорт, шорт-трек і хокей. 10 грудня, напередодні офіційного відкриття Універсіади, вже розпочали боротьбу за нагороди наші хокеїсти. Їхніми суперниками в груповому турнірі є збірні Казахстану, Канади та Японії.

Честь Тернопільщини на цих престижних студентських змаганнях відстоюватимуть біатлоністи Анастасія Меркушина, Дмитро Підручний та Іван Моравський, сноубордисти Тарас Бігус та Ірина Грещук, а також Олег Вілівчук – в лижному двоборстві.

Анастасія Меркушина, Тарас Бігус та Ірина Грещук є студентами Тернопільського національного економічного університету, Дмитро Підручний та Іван Моравський навчаються у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, Олег Вілівчук представляє Кременецький обласний гуманітарний педагогічний інститут імені Тараса Шевченка.

Загалом, у студентській збірній на ХХVІ Всесвітній зимовій Універсіаді виступають студенти-спортсмени з двадцяти вітчизняних вишів. Триватимуть змагання в Трентіно до 21 грудня.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Новини ГУ Міндоходів у ...
Наступна новина: Чернівці: Відбулося ...

КОМЕНТАРІ