В Івано-Франківській області "Стань помітним у темряві"

В Івано-Франківській області "Стань помітним у темряві"

12.12.13 19:00 0 921
Під такою назвою працівники УДАІ УМВС в області провели профілактичний захід в спеціалізованій школі №5 м. Івано-Франківська, під час якого розповсюдили серед школярів наліпки з світлоповертаючими ефектами, які допомагають водіям розпізнати пішоходів на дорозі на відстані.

«Такі наліпки ми рекомендуємо використовувати школярам на портфелях як допоміжний засіб для забезпечення безпеки пішоходів-школярів. Особливо результативні такі елементи в темну пору доби на вулицях із недостатнім освітленням. Водії на далекій відстані помічають у темряві пішохода через наліпки, які світяться і це допомагає відстежити рух пішохода: чи дитина намагається перейти дорогу, чи рухається краєм проїжджої частини. Водій здалеку бачить ситуацію, зосереджується і може вчасно вжити відповідних заходів, враховуючи дорожню обстановку», - зауважила Мирослава Белдик старший інспектор з профілактичної роботи УДАІ УМВС, яка провела урок з школярами та демонструвала техніку використання даних наліпок.

Державтоінспекція звертає увагу батьків, діти яких відвідують гурткові заняття, спортивні секції, займаються у музичній школі, тобто є учасниками дорожнього руху в темну пору доби, щоб обов’язково використовували такі наліпки, як додатковий і як необхідний засіб безпеки на дорозі.

Розробники макетів наклейок, а це безпосередньо керівництво обласної Державтоінспекції, врахували побажання та вподобання діток і окрім своєї специфіки світловідбивання вони своїм змістом пропагують Правила дорожнього руху серед школярів. Мультиплікаційні герої відповідно до своїх персонажів, закликають дітей дотримуватися Правил дорожнього руху.

«Це дуже цікаві малюнки мені подобаються усі і я із задоволенням попрошу маму, щоб мені допомогла наклеїти їх на портфель», сказав першокласник Андрій, який вправно зібрав до своєї колекції усіх звіряток.

Діти втішалися цікавими і корисними подарунками від Державтоінспекції, а інспектори в свою чергу отримали порцію позитиву від діток і стимул до нових творчих методів профілактичної роботи серед дітей. Адже забезпечити безпеку дітей – означає створити майбутнє для держави.

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Грубому порушенню прав ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ