Під час досудового розслідування встановлено, що 8 березня 2013 року 51-річний житель смт Маневичі, який раніше не притягувався до кримінальної відповідальності, вдарив ножем у груди 21-річного жителя районного центру.
З’ясувалося, що обоє перебували в будинку товариша. Під час розпиття спиртних напоїв, почали сваритися, ображати один одного. У результаті, добряче підігрітий алкоголем чоловік вхопив кухонний ніж і наніс ним удар своєму опонентові.
Молодика доставили у центральну районну лікарню. Медики констатували у чоловіка проникаюче колото-різане поранення, яке відноситься до тяжких тілесних ушкоджень.
Правоохоронці відразу ж розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
І от слідчими СВ Маневицького РВ УМВС України у Волинській області до суду з обвинувальним актом направлені матеріали цього кримінального провадження. Тож крапку у справі поставить суд.
Лідія САХАРУК,
Маневицький РВ УМВС
України у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: На Тернопіллі у ТНЕУ є ...