Очільник закарпатських рятувальників запропонував допомогу Аварійно-рятувального загону У ДСНС України у Закарпатській області верховинським селам у болючих для них питаннях: обрізання аварійно-небезпечних дерев та розчищенні русел річок та потічків. Також у ході зустрічі було розглянуто ряд актуальних і важливих питань гірського району, зокрема, проблема своєчасного розчищення доріг від снігу та забезпечення проїзду на Ужоцькому перевалі в зимовий період. Сільських голів також цікавили питання безробіття та ставлення Мирослава Васильовича до перспектив адміністративної реформи України.
Також Мирослав Щербей відвідав нещодавно відремонтований Костринський дитсадок, поспілкувався з учнями та педагогами місцевого загальноосвітнього навчального закладу та сільської амбулаторії.
У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Волині вирішуються ...
Наступна новина: Бюджетників із регіону ...