Проблеми Великоберезнянщини вивчав очільник закарпатських рятувальників, депутат обласної ради Мирослав Щербей

Проблеми Великоберезнянщини вивчав очільник закарпатських рятувальників, депутат обласної ради Мирослав Щербей

13.12.13 16:48 0 839
12 грудня в приміщенні Костринської сільської ради Великоберезнянського району відбулася зустріч начальника Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області, депутата обласної ради Мирослава Щербея з головами сільських рад сіл: Стужиця, Ставне, Загорб, Косино та активістами району.

Очільник закарпатських рятувальників запропонував допомогу Аварійно-рятувального загону У ДСНС України у Закарпатській області верховинським селам у болючих для них питаннях: обрізання аварійно-небезпечних дерев та розчищенні русел річок та потічків. Також у ході зустрічі було розглянуто ряд актуальних і важливих питань гірського району, зокрема, проблема своєчасного розчищення доріг від снігу та забезпечення проїзду на Ужоцькому перевалі в зимовий період. Сільських голів також цікавили питання безробіття та ставлення Мирослава Васильовича до перспектив адміністративної реформи України.

Також Мирослав Щербей відвідав нещодавно відремонтований Костринський дитсадок, поспілкувався з учнями та педагогами місцевого загальноосвітнього навчального закладу та сільської амбулаторії.

У ДСНС України у Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Волині вирішуються ...
Наступна новина: Бюджетників із регіону ...

КОМЕНТАРІ