Папа Римський закликає до єдності і стриманості під час кризи

Папа Римський закликає до єдності і стриманості під час кризи

13.12.13 09:54 0 805
Папа Римський Франциск закликав вірян у всьому світі до більшої солідарності і стриманості у час, коли багато країн світу переживають економічну кризу.

«Низка глобальних економічних негараздів має привести до переосмислення моделей нашого економічного розвитку і зміни способу життя», – вважає Понтифік.

Папа Римський Франциск, якого у середу журнал Time назвав людиною року, також вкотре розкритикував тих людей, які спекулюють на фінансовій кризі, і наголосив, що вони завдають шкоду не лише економічним, але й соціальним системам, «заганяючи у бідність мільйони чоловіків і жінок».

Тим часом Рада Європи у своєму звіті заявила, що Ватикан зробив «велику роботу», посиливши законодавчу відповідальність за відмивання грошей, однак наголосила, що цих норм потрібно також суворо дотримуватися.

Наприкінці 2010 року Ватикан створив у своїй державній структурі Управління фінансової інформації Святого престолу – орган, відповідальний за діяльність так званого Банку Ватикану, на адресу якого, у свої чергу, неодноразово лунали звинувачення у підозрілих фінансових операціях, повідомляє «Радіо Свобода».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ