У Львівській області Ірина Сех відмовилася давати свідчення в прокуратурі

У Львівській області Ірина Сех відмовилася давати свідчення в прокуратурі

13.12.13 16:39 0 758
12 грудня 2013 року співголова Львівського регіонального штабу національного спротиву, народний депутат від Всеукраїнського обєднання "Свобода" Ірина Сех була на допиті в слідчому відділі прокуратури, куди її викликали повісткою як свідка у кримінальному провадження, порушеному через мітинг 8 грудня у Львові.

Ірина Сех відмовилася давати свідчення. Вона заявила слідчому прокуратури, що скористається своїм правом не свідчити, відповідно до статті 63 Конституції України.

Як відомо, стаття 63 Конституції України гарантує право на відмову від надання показів, пояснень відносно себе, членів своєї родини та близьких родичів.

Нагадаємо, 10 грудня 2013 року співголові Львівського регіонального штабу національного спротиву, народному депутатові від ВО "Свобода" Ірині Сех вручили повістку до прокуратури. Це сталося в кабінеті начальника Головного управління МВС України у Львівській області Олександра Рудяка, куди Ірина Сех прийшла разом із представниками студентства та журналістами, щоб отримати інформацію про затримання фотографа та активіста Майдану Олега Панаса. Під час пікету ГУ МВС у Львівській області з вимогою звільнити політв'язнів Олександр Рудяк запросив до кабінету представників студентів, народного депутата Ірину Сех та журналістів. У кабінеті він особисто вручив Ірині Сех повістку, у якій йдеться, що вона повинна прибути "до слідчого відділу прокуратури у Львівській області для участі в допиті як свідок у кримінальному провадженні №2013150000000176 від 9 грудня 2013 року" за підписом слідчого Іванківа.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Цьогоріч 50 повнолітніх ...
Наступна новина: На Волині вирішуються ...

КОМЕНТАРІ