В Тернополі керівника комунального підприємства Марію Баб’юк зобов’язали щодня приходити у міліцію

В Тернополі керівника комунального підприємства Марію Баб’юк зобов’язали щодня приходити у міліцію

13.12.13 14:21 0 859
Марія Петрівна Баб’юк – керівник комунального підприємства Тернопільської міської ради – ректор Галицького інституту імені В. Чорновола відтепер замість роботи має ходити в міліцію. Проти Марії Баб’юк було відкрито кримінальне провадження за організацію захоплення будівлі органу влади. В рамках розслідування прокуратура просила суд взяти її під домашній арешт.

«У першому слуханні, суд відхилив клопотання і обрав для мене міру запобіжного впливу особисте зобов’язання, а не домашній арешт, - розповідає Марія Петрівна. – Це означає, що я зобов’язана з’являтися на усі допити, а також повідомляти слідчого у разі зміни адреси. Тобто замість роботи я маю ходити у міліцію».

Також суд заборонив Марії Баб’юк до завершення розслідування провадження заходити в приміщення облдержадміністрації.

«Такі дії суду та правоохоронців можуть стати на заваді повноцінного функціонування навчального процесу у Галицькому інституті, - прокоментував ситуацію міський голова Тернополя Сергій Надал, – Адже керівник комунального підприємства не може щодня приходити в міліцію і давати свідчення є ж навчально-виховний процес, зрештою робочий графік. Крім того в інституті кінець року – затвердження фінансового плану на наступний рік та інші господарські питання треба вирішувати, а не відвідувати щодня правоохоронців».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: Єдиною реакцією на ...

КОМЕНТАРІ