У зимовий період комунальники Тернополя запровадили цілодобове чергування

У зимовий період комунальники Тернополя запровадили цілодобове чергування

13.12.13 14:57 0 500
У Тернополі з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації та координації робіт із зимового утримання запроваджено цілодобове чергування техніки, майстрів, а також інженерів технічного нагляду.

За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, специфіка Тернополя відрізняється від інших обласних центрів, так як впродовж дня, погодні кліматичні умови можуть змінювати свої параметри до трьох разів. Тому, єдиний підхід до вирішення піднятих питань є неприйнятним і потребує креативної мотивації .

«Так в ніч із 10 на 11 грудня спостерігалось явище зворотного погодного ефекту: холодний грунт – тепле повітря. Такі погодні умови створюють підвищену спресованість структури наледі і при посипанні сумішшю реагування проходить значно повільніше ніж утворення аналогічної наледі при теплій землі - холодному повітрі. Тому цієї ночі була застосована система превентивного посипання тротуарів та підйомів-ухилів проїзної частини доріг. Одночасно, враховуючи в подальшому постійні перепади атмосферних температур понад 60% тротуарів посипано шлаком, який має максимальну ефективність щодо погодних змін», - зауважив Олег Соколовський.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Європарламент закликає ...
Наступна новина: Понад 65 тисяч дітей ...

КОМЕНТАРІ