17 грудня польські пластуни передадуть львів’янам Вифлеємський вогонь миру

17 грудня польські пластуни передадуть львів’янам Вифлеємський вогонь миру

14.12.13 08:09 0 758
Вифлеємський вогонь миру – це подія, яка об’єднує всіх скаутів світу. Вогонь, запалений на місці народженні Ісуса Христа, скаути передають від міста до міста, від країни до країни. Традиційно, цього року Україна також отримає вогонь миру через кордон з Польщею.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Львівські пластуни переймають естафету від польських скаутів 17 грудня на кордоні. А вже після цього будуть передавати його пластунам з інших міст, а також у церкви, школи, інші організації та приноситимуть людям, котрі не мають змоги зробити цього самі.

«Ідея вогню і його простий символізм – мир, радість і братерство. У цей переломний для країни час пластуни поширюватимуть вогонь і на Євромаданах, аби дух любові та добра завжди був присутній у серцях кожного з нас», – розповідає координатор всеукраїнської акції «Вифлеємський вогонь миру» Ксенія Мединська.

Нагадаємо, що акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок – донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом – у лікарнях, сиротинцях тощо. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня і до цього року поширюється скаутами усіх країн.

Програма 17 грудня:

11:00 – передача ВВМ пластунам на кордоні з Польщею

16:00 – передача ВВМ меру Львова

17:45 – передача ВВМ молоді та громадським організаціям в Домініканському соборі

18:45 – передача ВВМ на зберігання до собору святого Юра.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області за ...
Наступна новина: Олег Сало у четвер не міг ...

КОМЕНТАРІ