Священик із Закарпаття благословив Євромайдан нерукотворною іконою

Священик із Закарпаття благословив Євромайдан нерукотворною іконою

15.12.13 10:45 0 792
Священик УГКЦ Атанасій Чійпейш із Джублика, що на Закарпатті, у свято Андрія Первозваного привіз на Євромайдан нерукотворний образ Божого Милосердя. Оглянути образ і помолитися міг кожен мітнгувальник. Отець Антанасій тримав його в руках при вході до майданівської каплички. Згодом священик здійснив обхід з іконою, благословляючи нею людей.

«Ми слідкували за подіями на Майдані у Києві і дуже хотіли чимось допомогти мітингувальникам. У понеділок мені зателефонував знайомий священик із Львівщини, запропонував сюди приїхати і щось привезти з Джублика. Я вирішив узяти із собою нерукотворний образ Божого Милосердя», – розповів о. Атанасій про мету свого візиту.

Село Джублик, що в Іршавському районі Закарпаття, відоме тим, що у серпні 2002 року біля джерела двом дівчаткам з’явилася Богородиця. На місці об’явлення люди збудували церкву. Чотири року тому один із парафіян, з хворою психікою, випадково зачепив Ісусову ікону, яка висіла на стіні храму.

Фото: РІСУ

Полотно порвалося, скло розбилося на кілька частин. Священик дав ікону на реставрацію, а згодом, коли витягнули образ з рамки, побачили на склі зображення Ісуса. Спочатку воно було тьмяне, але за чотири роки повністю набрало нормальних контурів обличчя Ісуса.

На нерукотвоному образі Божого Милосердя можна бачити два обличчя Ісуса: з Туринської Плащаниці та образу Божого Милосердя.

Нині ікона зберігається у келії греко-католицького монастиря і раз на місяць виставляється для загального вшанування.

«На мою думку, нерукотворний образ Божого милосердя є одним з найбільших чудес останніх років. Тут немає пензля художника чи іконописця. Він ніби символ воскресіння Ісуса, нашої церкви і нашого народу, доказом чого є ця площа у Києві», – зазначив священик, повідомляє RISU.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області 20 ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ