На Хустщині працівники міліцейського відділу по боротьбі з торгівлею людьми спільно з колегами з карного розшуку встановили факт втягнення 23-річною мешканкою одного з сіл району в заняття проституцією неповнолітньої – 16-річної мешканки сусіднього села.
Сутенерка забезпечувала юну повію чоловіками-клієнтами для надання тою інтимних послуг за гроші, маючи з цього власний зиск. Зокрема, вона підшукала для дівчини клієнта – мешканця Мукачева, який заплатив за секс з неповнолітньою гроші в сумі 500 гривень. Гроші сутенерка взяла собі, частину з них в подальшому мала передати самій повії, проте на заваді оборудці стали правоохоронці.
Речовий доказ – гроші вилучено, на сутенерку очікує передбачена законом відповідальність за звідництво, повідомляє СЗГ УМВС України в Закарпатській області.
«»
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Софія Федина закликала ...
Наступна новина: «Жінка року – 2013» у ...
Еволюція віконного декору: чому сучасна москітна ...
Как правильно записать название платформы YouTube на русском
Бани Харькова: от классических традиций до современных spa-форматов
Очаровательная квокка: символ дружелюбия и заботы о природе
Які нюанси потрібно знати про розлучення за заявою одного з подружжя?
ТОП - 5 Секретов по Установке Замков