"Ми застерігаємо керівників підприємств, установ та організацій Львівщини від протизаконних дій. Вони не мають права чинити тиск на працівників і шантажем та залякуванням змушувати їх брати участь в "Антимайдані". Жоден автобус із Львівщини не повинен виїхати на "Антимайдан". Активісти Штабу національного спротиву контролюватимуть виїзд транспорту вздовж усього шляху зі Львова до Києва. Ми оприлюднюватимемо імена усіх посадовців, які зловживають повноваженнями для виконання антизаконних наказів", – заявила Ірина Сех.
Ірина Сех також закликала працівників не виконувати протиправні накази своїх керівників, та повідомляти про адміністративний тиск до Штабу національного спротиву. "Цим посадовцям доведеться відповісті за порушення законодавства", – додала свободівка.
Нагадаємо, раніше Ірина Сех повідомила, що керівництво Буського лісгоспу змушує працівників, зокрема лісничих, їхати до Києва на мітинг, який організовує влада. "Керівництво Буського лісгоспу змушує працівників їхати на провладний "Антимайдан". 13 грудня, о 19:00 заплановано виїзд автобуса від лісгоспу до Києва", – зазначила Ірина Сех.
Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Борис Клімчук: Судова гілка ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...