Рівненські рятувальники вшанували колег-ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

Рівненські рятувальники вшанували колег-ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

15.12.13 14:23 0 718
14 грудня в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в обласному центрі біля пам’ятного знаку «Жертвам чорнобильської катастрофи» відбувся поминальний мітинг-реквієм.

В заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, заступник голови обласної ради Олександр Чуприна, секретар міської ради Андрій Грещук, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветерани-чорнобильці, представники громадських організацій, а також співробітники Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій на чолі із заступником начальника полковником служби цивільного захисту Ігорем Михальчуком.

Присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг полеглих героїв-лівідаторів, після чого поклали вінки і квіти до пам’ятного знаку «Жертвам чорнобильської катастрофи».

Потому в світлиці обласного управління ДСНС перед офіцерам-рятувальниками виступив безпосередній ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС начальник управління персоналом полковник служби цивільного захисту Анатолій Полюшкевич.

Зокрема він висловив подяку землякам, які врятували світ від загрози та згадав загиблих і померлих від радіації героїв. Анатолій Едуардович зазначив, що Чорнобильська трагедія стала для усіх нас важливим уроком, заставила усвідомити відповідальність за безпеку довкілля, зробити життєво важливі висновки. А також підкреслив, що сучасники і прийдешні покоління повинні вчитися у героїв-чорнобильців активній громадянській позиції, високій свідомості, мужності.

Хвилиною мовчання офіцери вшанували пам'ять ліквідаторів, які пішли з життя, залишивши по собі гострий біль втрати та світлий спомин вдячних сучасників.

ГУ ДСНС у Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: «Жінка року – 2013» у ...
Наступна новина: Зараз єдиний вихід – ...

КОМЕНТАРІ