В Чернігівській області рятувальники та активісти волонтерських і громадських організацій обговорили питання співпраці

В Чернігівській області рятувальники та активісти волонтерських і громадських організацій обговорили питання співпраці

15.12.13 14:58 0 689
13 грудня у Чернігові відбувся Круглий стіл за участю керівництва Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, представників міського центру соціальних служб та активістів волонтерських і громадських організацій.

Під час засідання начальник Управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Володимир Шулюк зазначив: "Організація населення в системі цивільного захисту, взаємодія з волонтерами - це питання, які актуальні в наш час, коли у світі збільшується кількість надзвичайних ситуацій (подій) різного характеру. На роботу з волонтерами звертає особливу увагу й керівництво нашої держави. Зокрема Президент України 02.09.2013 підписав Указ відповідно до якого на ряд відомств та міністерств покладаються функції стосовно реалізації в межах своєї компетенції державної політики у сфері волонтерської діяльності. Зараз волонтери, громадські організації все більше займають активну громадянську позицію у сфері попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій".

Також рятувальники ознайомили волонтерів з інформацією про оперативний стан в області та основні надзвичайні ситуації, що можуть статися в області внаслідок погіршення погодних умов. На основі цього були узгоджені питання організації роз’яснювальної роботи серед населення в напрямку запобігання НС (проведення спільних рейдів, громадських заходів та акцій), надання допомоги малозахищеним верствам населення під час морозів (робота в пунктах обігріву, забезпечення медикаментами, теплим одягом, продуктами харчування), ліквідації наслідків НС, що не потребують професійної та спеціальної підготовки (розчистка завалів, русел річок, снігових заметів тощо). З цим було уточнено можливості волонтерських організацій щодо участі у ліквідації надзвичайних ситуацій, порядок оповіщення та збору їх членів.

УДСНС у Чернігівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Головне управління ДСНС ...
Наступна новина: Ужгородському школяру не ...

КОМЕНТАРІ