Львів’янин Віталій Кільчицький – другий срібний призер зимової Універсіади-2013

Львів’янин Віталій Кільчицький – другий срібний призер зимової Універсіади-2013

15.12.13 22:17 0 1276
15 грудня 2013 грудня на XXVI Всесвітній зимовій Універсіаді розіграний комплект нагород у спринтерській гонці біатлоністів на дистанції 10 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах.

Українці виступили відмінно – одразу п’ятеро представників студентської збірної, сформованої Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, фінішували у ТОР-10, а двоє з них зійшли на п’єдестал пошани. А найкраще в нашій збірній пройшов дистанцію представник Львівщини, який розбивши всі десять мішеней, приніс до “синьо-жовтої” скарбнички другу срібну медаль.

Студент Львівського державного університету фізичної культури Віталій Кільчицький зумів безпомилково відпрацювати на вогневих рубежах, що дозволило йому фінішувати другим, слідом за сербом Міланко Петровичем, якому стати чемпіоном Універсіади-2013 не завадили навіть три промахи. Відставання 25-річного галичанина від переможця склало всього 3,5 секунди. Бронзову медаль завоював Дмитро Підручний з Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Н. Гнатюка.

Перша десятка наполовину складалася з українців: крім Кільчицького і Підручного, непогані результати вдалися Дмитру Русиновим, Руслану Ткаленко і Артему Тищенко. Такі результати студентів-спортсменів дають непогані перспективи на гонку переслідування, що пройде 16 грудня 2013 року.

Як зазначають у Львівському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ХХVІ зимова всесвітня Універсіада розпочалася 11 грудня 2013 року. Участь у змаганнях беруть близько 10 000 учасників з 162 країн світу. Студентська збірна України налічує майже дев’яносто юнаків і дівчат, які представляють двадцять вітчизняних вищих навчальних закладів, в т.ч. Львівський державний університет фізичної культури та Львівський державний університет внутрішніх справ.
Автор: УкрЗахідІнформ .

фото
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 127)
Попередня новина: Соціологічна група ...
Наступна новина: Відбувся п’ятий етап Кубка ...

КОМЕНТАРІ