На Тернопіллі залишаючи надовго оселі, не забувайте про безпеку

На Тернопіллі залишаючи надовго оселі, не забувайте про безпеку

16.12.13 11:29 0 731
Останні події змушують тернополян надовго покидати своїх рідних та домівки. Як свідчить міліцейська статистика, саме в цей час активізуються злодії та шахраї. Тому правоохоронці застерігають людей не нехтувати безпекою, подбати про захист житла, не залишати наодинці неповнолітніх дітей.

Усім відоме прислів’я «мій дім - моя фортеця», тому кожен сам повинен подбати про надійний захист своєї оселі. Міліціонери вкотре звертаються із застереженнями: надійно замикайте двері, не залишайте відчиненими балкони, вікна, кватирки, не розповідайте про те, що вас довго не буде в місті стороннім особам, не повідомляйте нікому домашньої адреси та номерів телефонів. Якщо ваша відсутність у місті буде тривалою, попросіть тих, кому довіряєте, час від часу навідуватися до вашого помешкання, аби контролювати, чи все гаразд.

Якщо вдома залишаються діти, попередьте і їх про небезпеку. Неповнолітніх важко відівчити від звички відчиняти двері відразу після дзвінка, навіть не заглянувши у вічко, і не запитавши хто за дверима. Не полінуйтеся декілька разів нагадати «урок» елементарної безпеки. Не показуйте де ви зберігаєте гроші та цінності, не дозволяйте дітям на час вашої відсутності приводити до помешкання товаришів, однокласників.

Коли ж все-таки трапилася неприємність, негайно телефонуйте «102».

Сектор зв’язків з громадськістю

УМВС в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ