Лідери опозиції прибули до Генеральної прокуратури, аби особисто запросити її очільника до парламенту для звіту щодо розслідування справи про побиття мирних протестувальників

Лідери опозиції прибули до Генеральної прокуратури, аби особисто запросити її очільника до парламенту для звіту щодо розслідування справи про побиття мирних протестувальників

16.12.13 13:57 0 856
16 грудня 2013 року лідери опозиції Олег Тягнибок, Арсеній Яценюк та Віталій Кличко прибули до Генеральної прокуратури України, аби особисто запросити до парламенту генпрокурора Віктора Пшонку, аби той прозвітував про хід розслідування у справі про побиття мирних протестувальників на Майдані Незалежности у Києві 30 листопада 2013 року. Також лідери опозиційних сил вимагатимуть розслідування тотальних фальсифікацій під час учорашніх виборів до Верховної Ради України в 5 округах.

Як повідомив Олег Тягнибок перед візитом до прокуратури, лідери опозиції серед иншого вимагатимуть від Генерального прокурора України не допустити тиск на свідків ганебних дій міліціянтів. Окрім цього, відбудеться розмова з генпрокурором з приводу тотальних фальсифікацій під час учорашніх виборів до парламенту в 5 округах.

«Ми повідомимо Генпрокурора про ті кричущі порушення, які відбувалися на виборах у п’яти округах протягом вчорашнього дня і ночі. Такого арсеналу злочинів, таких зухвалих фальшувань, напевно, в нашій державі ще ніколи не застосовували: підкуп виборців, «каруселі», використання «тітушків», які викидали спостерігачів від опозиції з дільниць, вимкнення світла, вкидання б’юлетенів і так далі. Ми попереджали, що вчорашні вибори – своєрідний лакмусовий папірець для цієї влади, але вже очевидно, що режим Януковича не те що не пройшов випробування: влада показала, як саме проводитиме президентські вибори, якщо такі в країні взагалі відбудуться.

До прикладу, у 223-му окрузі (Шевченківський район Києва) екзит-поли показали плюс 17% на користь опозиційного кандидата Юрія Левченка, а в результаті провладний кандидат Пилипишин перемагає трохи не на 17% плюс на свою користь!

Це повна сваволя! Таких «виборів» ми однозначно не визнаємо, бо це суцільна фальсифікація і знущання над волевиявленням громадян! Усі факти будемо систематизувати і передамо генпрокуророві Пшонці для відповідного реагування», – зазначив Олег Тягнибок.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові з’явились ...
Наступна новина: Зустріти Новий рік у ...

КОМЕНТАРІ