Віктор Рахміль: Інтереси бізнесу, співпраця та налагодження партнерських стосунків - пріоритет в роботі відомства

Віктор Рахміль: Інтереси бізнесу, співпраця та налагодження партнерських стосунків - пріоритет в роботі відомства

16.12.13 14:06 0 760
Днями минає рік, відколи було створене Міністерство доходів і зборів України, яке об'єднало податкову та митну служби. Власне за цей рік відомство зробило найбільш реальні кроки щодо співпраці з платниками податків та налагодженню партнерських стосунків - це ряд електронних сервісів, зменшення документальних перевірок, спрощення податкових і митних процедур. Про це зазначив на прес-конференції начальник Головного управління Міндоходів в Івано-Франківскій області Віктор Рахміль.
«Також, з метою полегшення ведення підприємницької діяльності на сьогодні впроваджуються новітні системи для проведення електронних камеральних перевірок, запровадження яких – частина нашої стратегії з розвитку податкового сервісу, дерегуляції ведення бізнесу. Дана форма контролю мінімізує персональний контакт між платником та працівниками відомства, - наголосив посадовець. – Ще однією новацією з 2014 року для малого та середнього бізнесу буде подовження мораторію на проведення перевірок. Переконаний, це стане стимулом до зростання та розвитку діяльності підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, що, у свою чергу сприятиме збільшенню надходжень до бюджету».
Як зазначив Віктор Рахміль, саме впровадження прогресивних методів в діяльності Міндоходів стало передумовою збалансованого та стабільного наповнення бюджету. За платежами, які адмініструє відомство області, з початку року до бюджетів від платників надійшло 4,7 млрд.грн. податків та зборів, митних платежів, єдиного соціального внеску – 2,9 млрд.гривень. Місцеві бюджети отримали майже 1,5 млрд.гривень.

Прес-служба ГУ Міндоходів в області


Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ