В Закарпатській області міжгірські правоохоронці долучились до акції проти гендерного насильства

В Закарпатській області міжгірські правоохоронці долучились до акції проти гендерного насильства

17.12.13 11:43 0 760
Нещодавно на території Міжгірського району проводилась міжнародна акція «16 днів проти гендерного насильства». Питання подолання статевих стереотипів, відродження родинного затишку, встановлення миру та злагоди в сім’ях ніколи не втратить свою актуальність.

До даної акції долучились і правоохоронці Міжгірщини. Кожний дільничний інспектор райвідділу на своїй дільниці відвідав сім’ї, де жінки потерпають від насилля з боку чоловіка. «Шерифи» вжили додаткових заходів щодо попередження злочинних проявів відносно жінок і дітей.

На профілактичному обліку дільничних інспекторів міліції за скоєння насильства проти рідних перебуває 180 громадян. Більша частина злочинів скоюється особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а також на ґрунті соціально–побутових відносин.

Особи, які вчиняють насильство в родині, притягаються до адміністративної відповідальності згідно ст.173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Міжгірські дільничні склали три адміністративні протоколи щодо насильства в сім’ї. Варто зазначити, що робота міліції з попередження домашнього насилля не припиняється ніколи. Протягом року дільничні інспектори міліції проводять оперативно-профілактичні відпрацювання населених пунктів Міжгірського району з метою попередження скоєння правопорушень та злочинів на побутовому ґрунті.

Марія Ньорба

Міжгірський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У залі Тернопільського ...
Наступна новина: В Чернівецькій області ...

КОМЕНТАРІ