У «Київенерго» повідомили, що причиною відімкнення стали пошкодження на теплових мережах, які перебувають на балансі цієї компанії. Йдеться про 16 будинків у Подільському районі столиці і один – у Шевченківському.
У «Київенерго» запевняють, що пошкодження ліквідують упродовж доби.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Міліціонери закликають ...
Припой для пайки: что нужно знать
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим