Орбітальна станція вартістю близько 100 мільярдів доларів працює вже 15 років і, за первісними планами, мала використовуватися до 2020 року.
У діяльності станції бере участь загалом понад десять космічних агентств; п’ять із них – США, Росії, Євросоюзу, Канади й Японії – постійно посилають на орбіту своїх астронавтів, які чергують там екіпажами по шість осіб. Людей по троє доставляють на станцію і з неї російські кораблі «Союз» після припинення американської програми «космічних човників», вантажі ж надсилають безпілотними ракетами приватних компаній SpaceX і Orbital Sciences на комерційних засадах. США сподіваються з часом доставляти й людей таким же способом, інформує «Радіо Свобода».
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Майже два десятки ...
Наступна новина: В Житомирській області ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим