У Львівській області керівництву Харківської ювелірної фабрики за порушення вимог пожежної безпеки загрожує до 8 років в'язниці

У Львівській області керівництву Харківської ювелірної фабрики за порушення вимог пожежної безпеки загрожує до 8 років в'язниці

12.01.14 12:39 0 367
За фактом пожежі, що виникла 8 січня 2014 року в приміщеннях ТОВ «Харківська ювелірна фабрика» проводиться перевірка слідчою оперативною групою слідчого управління ГУ МВС України в Харківській області.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України «Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки», яка передбачає від 3 до 8 років в'язниці.

«Буде завершено дуже жорстке розслідування причин пожежі. Керівництво підприємства, яке не забезпечило належне дотримання техніки пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, понесе покарання, в тому числі кримінальне», – сказав віце-прем'єр Олександр Вілкул під час наради з розслідування причин та обставин пожежі у Харкові на ювелірній фабриці.

Під час досудового розслідування буде організовано проведення судової пожежно-технічної експертизи з метою визначення причин, умов та процесів виникнення пожежі, винних в порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Процесуальне керівництво здійснюється прокуратурою області.

Нагадаємо, що в результаті пожежі загинули 8 осіб, врятовані 22 людини. Держава виділила 100 тис. грн. родинам загиблих. Потерпілим надана необхідна медична допомога.

Прес-служба ДСНС України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ