В Закарпатській області спрощення порядку оформлення віз з метою відвідання колишніх місць проживання

В Закарпатській області спрощення порядку оформлення віз з метою відвідання колишніх місць проживання

13.01.14 19:41 0 413
У зв'язку з надходженням чисельних звернень громадян Укрїни, які протягом 1944-1945рр. були переселені з території Польщі до України на підставі Угоди між Польським комітетом національного визволення та Уряду УРСР щодо евакуації польських громадян з території СРСР та українського населення з території Польщі від 09.09.1944 р., з проханням про надання сприяння у спрощенні порядку оформлення їм віз для в'їзду до Республіки Польща з метою відвідання колишніх місць проживання, Департаментом консульської служби МЗС України зазначене питання було порушено перед Міністерством закордонних справ Республіка Польша.

За повідомленням МЗС Республіки Польща, польська сторона готова максимально спростити візові процедури для зазначеної категорії українських громадян.

Зокрема, візи для в'їзду до Республіки Польща таким заявникам, а також, враховуючи похилий вік аплікантів, супроводжуючим їх особам( опікунам, родичам тощо) пропонується оформлювати на підставі оригіналів документів, що підтверджують факт їх переселення з території Польщі до України. Зазначені візи видаватимуться з терміном дії 2 роки або 5 років( у випадку наявності позитивної візової історії).

Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: На Хмельниччині інформація ...

КОМЕНТАРІ