Після втручання прокуратури міськраду зобов’язано розробити проект розподілу території в Луцьку

Після втручання прокуратури міськраду зобов’язано розробити проект розподілу території в Луцьку

15.01.14 16:49 0 573
Прокурор міста Луцька ще у 2010 році звернувся до суду в інтересах держави в особі Державної житлово-комунальної інспекції та Головного управління Держкомзему у Волинській області з позовом про визнання протиправною бездіяльність Луцької міської ради, якою не прийнято рішення про розроблення проекту розподілу території обласного центру Волині.

Прокуратура наполягала на винесенні на розгляд міськради питання про розроблення такого проекту, який є основою для визначення меж прибудинкових територій.

Адже під час перевірки, проведеної прокуратурою обласного центру із залученням контролюючих органів, з’ясувалося, що через його відсутність закріплення меж прибудинкових територій та меж в натурі проводиться неналежно, що призводить до самовільного зайняття земельних ділянок.

Окрім того, лучани не можуть контролювати і якість надання послуг з прибирання прибудинкових територій, що також порушує їхні права та інтереси.

Рішенням Львівського апеляційного адміністративного суду від 17 грудня 2013 року бездіяльність Луцької міської ради визнана протиправною.

Суд зобов’язав орган місцевого самоврядування розглянути питання про розроблення проекту розподілу території м. Луцька та прийняти відповідне рішення.

Прокуратура міста Луцька
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ