Лучанин Сильвестр Недбайло відзначає 104-річчя від дня народження

Лучанин Сильвестр Недбайло відзначає 104-річчя від дня народження

15.01.14 09:53 0 612
Лучанин Недбайло Сильвестр Сергійович відзначає 104-у річницю від дня народження. З поважною датою його привітав заступник директора департаменту соціальної політики Олег Главацький, побажав йому міцного здоров’я, радості, миру, злагоди, доброго настрою та вручив грошову допомогу у розмірі 1000 гривень, яку виділено з міського бюджету. Представник міської влади запевнив, що наступного року обов’язково приїде привітати Сильвестра Сергійовича з ювілеєм.

Донька Сильвестра Недбайла Анна, з якою проживає іменинник, розповіла, що її батько багато працював, визволяв нашу землю від німецько-фашистських загарбників. Народився він 14 січня 1910 року в селі Луковичі Іваничівського району Волинської області. Працював механізатором, сторожем, його трудовий стаж становить 37 років. Він - інвалід Великої Вітчизняної війни. Сильвестр Сергійович має двох дітей, чотири онуки та сім правнуків. Сильвестр Недбайло з родини довгожителів: його дідусь з бабусею дожили до ста літ, а батьки - до 98-ми. Ще донька розповіла, що Сильвестр Сергійович -доброзичлива людина, багато безоплатно допомагав односельчанам, ніколи не сварився і завжди був чимось зайнятий.

Сам довгожитель поділився із журналістами секретами, які допоможуть зберегти здоров’я на довгі літа: «Не курив, не пив, не переїдав, не крав, а працював багато».

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові покажуть роботи ...
Наступна новина: Australian Open. Леся ...

КОМЕНТАРІ