П’ятеро інвалідів війни Львівщини отримали власні помешкання

П’ятеро інвалідів війни Львівщини отримали власні помешкання

15.01.14 14:52 0 493
14 січня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало вручив сертифікати та ключі від житла п’ятьом інвалідам війни Львівської області.

Зазначимо, що дані квартири закуплені за кошти Державного бюджету України за програмою «Забезпечення житлом інвалідів війни».

Вітаючи власників нових осель, Олег Сало зазначив, що соціальний захист інвалідів війни є одним з найважливіших напрямів політики нашої держави: «Згідно з соціальними ініціативами Президента України, у Львівській області активно ведеться робота щодо постійного підвищення пенсійних виплат, відшкодування пільг організаціям-надавачам послуг тощо. Окремим напрямком роботи є забезпечення житлом інвалідів війни», – сказав керівник області.

Він додав, що у 2013 році Комісія з питань закупівлі та розподілу житла для інвалідів війни визначила список громадян області, для яких було закуплено помешкання.

«Нам вдалося придбати квартири сімом інвалідам війни. На це витрачено понад 2 млн грн з державного бюджету. ми вручаємо сертифікати від п’ятьох квартир, ще два помешкання на стадії оформлення. Звичайно, це не та кількість, якої б нам хотілося, але ми активно працюємо у цьому напрямку і зробимо все можливе, аби якомога більше інвалідів війни отримали помешкання», – зазначив голова ОДА.

Вручаючи сертифікати, ключі від квартир та перші подарунки для нових осель, Олег Сало побажав їхнім власникам родинного затишку, радості, міцного здоров’я та благополуччя.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області в ...
Наступна новина: Івано-Франківщина: на ...

КОМЕНТАРІ