Завершився конкурс «Герої спортивного року Тернопільщини 2013»

Завершився конкурс «Герої спортивного року Тернопільщини 2013»

15.01.14 12:35 0 703
29 переможців отримали нагороди та відзнаки у рамках конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини 2013». Відбирала найкращих конкурсна комісія управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

У 2013 році на Всеукраїнських офіційних змаганнях з олімпійських видів спорту спортсмени Тернопільщини вибороли 402 нагороди, з яких: 137 – золоті, 132 – срібні та 133 – бронзові.

Представники неолімпійських видів спорту на Всеукраїнських офіційних змаганнях 83 рази сходили на п'єдестал пошани. У їх здобутку 22 золоті нагороди, 29 срібних та 32 бронзові медалі.

До складу збірних команд України входить 135 спортсменів Тернопільщини, з яких 54 – до основного складу, 43 – до списків Кандидатів та 38 – до списків резерву збірних команд України.

кращі з кращих отримали нагороди.

У номінації "Олімпійська надія Тернопільщини” переможцями стали:

Анастасія Меркушина - майстер спорту України, чемпіонка ХІ зимового юнацького Європейського олімпійського фестивалю з біатлону;

Віктор Петров - майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів з боксу;

Андрій Антонюк - майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з греко-римської боротьби.

У номінації "Найкраща спортивна команда року" перемогу отримала команда "Педуніверситет-Енерго" Гандбольного клубу "Тернопіль" – чемпіон України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги.

У номінації "Спортивна сенсація року" перемогли:

Олександр Тугарєв - майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з вітрильного спорту;

Дмитро Підручний - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон Всесвітньої зимової Універсіади з біатлону.

У номінації "Разом з олімпійцями" переможцями стали:

Григорій Никифорець - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу з фрі-файту;

Микола Герас - майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу з гирьового спорту;

Ігор Пасєка - кандидат в майстри спорту України, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з армспорту.

У номінації "Сильні духом" відзначилися:

Іван Кілик - майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор з футболу;

Мирослав Танчик - майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер ХХІІ Дефлімпійських ігор з футболу;

Андрій Андріїшин - майстер спорту України, чемпіон України з лижного спорту.

У номінації "Прагнемо до Олімпізму" перемогу здобув Заліщицький осередок обласного відділення НОК України за організацію олімпійської освіти.

У номінації "Найкращий спортивний організатор" відзначені:

Олег Караванський - начальник об'єднання ПАТ "Тернопільгаз" за організацію спортивно-масової роботи серед працівників об'єднання;

Володимир Лесів - директор Скалатської ДЮСШ Підволочиського району за організацію спортивно-масової роботи до 500-річчя м. Скалат;

Сергій Колесник - голова спортивного клубу "Тернопіль" за розвиток неолімпійських видів спорту на Тернопільщині.

У номінації "Спортивна журналістика" нагороди отримали:

Ярослав Мармаш - спортивний журналіст газети "Свобода";

Юрій Луговий - спортивний журналіст Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії;

Олена Лайко - головний редактор сайту www.oblsport.te.ua.

У номінації "Меценат року" відзначений Віктор Кузяк - директор ТОВ СУНП ,,Тер-Бау-Гіпс”.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чехія: палестинці ...
Наступна новина: «Відкрите місто»: ...

КОМЕНТАРІ