Вшановано лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини 2013»

Вшановано лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини 2013»

15.01.14 11:04 0 629
Церемонія нагородження відбувалася у приміщенні обласної ради. У заході взяв участь заступник голови обласної ради Олег Боберський. Звертаючись до присутніх, Олег Боберський зазначив: «Вітаю усіх Вас від імені депутатів обласної ради та її голови Василя Хомінця із різдвяно-новорічними святами! У цій залі зібралася спортивна еліта Тернопілля. Вами гордиться наша область та Україна, Ви популяризуєте наш край та нашу країну. Ми горді з тих успіхів, які Ви здобуваєте як на українських, так і міжнародних змаганнях. Через кілька тижнів стартують Зимові Олімпійські ігри, і вся країна, затамувавши подих, буде слідкувати за виступами українських спортсменів, у тому числі і п’яти наших тернопільських. Бажаю усім Вам підкорювати все вищі спортивні вершини!».

Довідково. Загалом, на Всеукраїнських офіційних змаганнях з олімпійських видів спорту за 2013 рік спортсмени Тернопільщини вибороли 402 нагороди, з яких 137 – золоті, 132 – срібні та 133 – бронзові. До складу збірних команд України входить 135 спортсменів Тернопільщини, з яких 54 – до основного складу, 43 – до списків кандидатів та 38 – до списків резерву збірних команд України.

Переможців у конкурсі «Герої спортивного року Тернопільщини 2013» визначали у таких номінаціях – «Найкращий спортсмен року», «Найкраща спортсменка року», «Олімпійська надія Тернопільщини», «Спортивна сенсація року», «Найкраща спортивна команда року», «Разом з олімпійцями», «Сильні духом», «Найкращий тренер року», «Прагнемо до Олімпізму», «Найкращий організатор року», «Спортивна журналістика», «Меценат року».

Про це повідомили у прес-службі Тернопільської облради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Олег Сало до кінця місяця ...

КОМЕНТАРІ