У Дніпропетровську затримали шахраїв, які розраховувалися в продуктових супермаркетах підробленими картами американських банків

У Дніпропетровську затримали шахраїв, які розраховувалися в продуктових супермаркетах підробленими картами американських банків

15.01.14 09:21 0 593
13 січня у Дніпропетровську співробітниками міліції і Служби безпеки ПриватБанку були затримані шахраї, які розраховувалися в продуктових супермаркетах міста підробленими картами американських банків. Як повідомили в ПриватБанку, шахрайські операції в одному з супермаркетів біля залізничного вокзалу були миттєво зафіксовані банківською службою моніторингу транзакцій, і після перевірки автентичності карт, заблоковані. Інформація про кардерів була оперативно передана до органів внутрішніх справ, і в результаті спільної операції банкірів і міліції шахраїв було затримано прямо в магазині.

"Тісна взаємодія і миттєвий обмін інформацією між банком і міліцією дозволив затримати кардерів" на гарячому "прямо в момент оплати чергової порції "покупок" на касі супермаркету, - говорить заступник голови правління ПриватБанку Станіслав Крижановський. - У всьому світі затримання кардерів на місці злочину є ефективним результатом взаємодії банківської та правоохоронної систем держави.

Затриманими виявилися двоє жителів Кременчука, які за допомогою ще одного учасника групи налагодили випуск підроблених карт за допомогою спеціального обладнання і поцуплених даних клієнтів банків США. Щоб "отоварити" чужі карти, шахраї організували виїзний "шопінг тур" в Дніпропетровськ і були впевнені в абсолютній безкарності своїх дій. При цьому, кардери не врахували того факту, що система он-лайн моніторингу транзакцій ПриватБанку дозволяє в автоматичному режимі виявляти і блокувати шахрайські та інші підозрілі операції за картками і рахунками як клієнтів банку, так і інших банків світу.

Наразі співробітниками Управління боротьби з кіберзлочинністю ГУМВС України в Дніпропетровській області спільно зі слідчими і оперативниками Кіровського райвідділу міліції м. Дніпропетровська проводиться комплекс додаткових оперативно-розшукових заходів, спрямований на залучення всіх винних до кримінальної відповідальності.

Прес-офіс ПриватБанку в Рівному
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині під час ...
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ