Свідками фестивальної ходи маланкарів стали десятки тисяч чернівчан та гостей міста

Свідками фестивальної ходи маланкарів стали десятки тисяч чернівчан та гостей міста

16.01.14 16:57 0 1078
Десятки тисяч людей вийшли на вулиці та площі міста, щоби стати свідками фестивальної ходи маланкарів та гуртів «Периберії». На площі Філармонії уже розпочалися конкурсні виступи учасників фестивалю «Маланка Фест 2014».

У ході взяло участь чимало команд із Чернівців, районів області, Черкащини, Румунії та Молдови:

1. «Чернівецька карета».

2. Переможці минулорічного фестивалю «Маланка Фест» – «Вашківецька Маланка» м.Вашківці, Вижницький р-н. Керівник – Микола Пантейович Перч.

3. «Берда» с.Горішні Шерівці, Заставнівський р-н. Керівники – Василь Бешлей та Ілля Дроник.

4. Фольклорний гурт «Барви Буковини» (м.Заставна). «Заставнівська Маланка». Керівник – Василь Дмитрович Гаврилецький.

5. «Лісапетний батальйон» с.Чортория, Кіцманський р-н. Керівник – Віталій Ярославович Деркач.

6. Фольклорно-етнографічний колектив «Калушари» БК с. Костичани (с.Костичани, Новоселицький р-н). «П’єса «Калушари». Керівник – Дорін Васильович Каптар. 4

7. Рок-гурт «Не всі дома» с.Брусниця, Кіцманський р-н. Керівник – Віталій Євгенович Константинюк.

8. Зразковий ансамбль пісні і танцю «Червона калина» (с.Чуньків, Заставнівський р-н). «Маланчине весілля». Керівники – Ілля Васильович Гордей та Марія Василівна Бузинська.

9. Гурт «Забава» с.Брусниця, Кіцманський р-н. Керівник – Микола Васильович Шевчук.

10. Фольклорний ансамбль «Арканул» університету Штефана чал Маре. (м.Сучава, Румунія). Керівники – Калін Братяну і Сорін Похоаца.

11. Етнографічний колектив «Гура ізворулуй», (Ватра Молдовіцей, Румунія). Керівник – Траян Пушка.

12. Народний аматорський колектив «Джулинець» (с.Ширівці, Хотинський р-н). Керівник – Світлана Сергіївна Шалаева.

13. Брусницька Маланка та Переберія с. Брусниця, Кіцманський р-н. Керівник – Василина Митрофанівна Брицька.

14. «Маланка по-новодністровськи» (м.Новодністровськ). «Маланка наддністрянка». Керівник – Раїса Володимирівна Ридванська.

15. Етнографічно-фольклорний колектив «Кавалерій Армонієй» (м.Кріуляни, Республіка Молдова).

16. «Переберія». (с.Горбово, Герцаївський р-н).

17. Маланковий гурт (с.Вітрянка, Сокирянський р-н). Керівник – Ганна Іванівна Дем’янчук.

18. Фольклорно-етнографічний колектив «Перлина» Буковинського мистецького Центру румунської традиційної культури (м.Чернівці). Керівник – Георгій Степанович Стратулат.

19. Маланковий гурт Будинку народної творчості та дозвілля с.Шебутинці (с.Шебутинці, Сокирянський р-н). Керівник – Віктор Петрович Бірюк.

20. «Гуцульська толока» (м.Вашківці, Вижницький р-н). Керівник – Василь Володимирович Антемюк.

21. Гурт «Калушари» (с.Тарашани, Глибоцький р-н). Керівник – Михайло Шодринга.

22. «Ферамони любві» с.Коровія, Глибоцький р-н. Керівник – Владислав Пігун.

23. Дитячий фольклорний ансамбль «Віночок» Сингаївського сільського БК. (с.Сингаївка, Черкаська обл.). Керівник – Галина Григорівна Лоцман.

24. Колектив «Спадщина» Сингаївського сільського БК. (с.Сингаївка, Черкаська обл.). Керівник – Галина Григорівна Лоцман.

25. «Коровійська карета» (с.Коровія, Глибоцький р-н). Керівник – Василь Олександрович Паладій.

26. Народний аматорський вокальний гурт «Козацька берегиня» (м.Чернівці). «Наша Маланка». Керівник – Тамара Миколаївна Коваль.

27. «Kinder сюрприз» (с.Молодія, Глибоцький р-н). Керівник – Дмитро Михайлович Ропчан.

28. БК м/р «Роша» та БК «Ленківці» (м.Чернівці). Керівник – Лілія Вікторівна Руснак.

29. «Суховерхівська Маланка». (с.Суховерхів, Кіцманський р-н). Керівник – Марія Дмитрівна Момотюк.

30. «Подорож у чарівний світ Уолта Діснея» (с.Чагор, с.Молодія, Глибоцький р-н). Керівник – Микола Георгійович Стримбу.

31. Фольклорний колектив «Традиції». (с.Ропча, Сторожинецький р-н). Керівник – Сільвія Даскалюк.

32. «Смурфіки» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Євген Вікторович Чорней.

33. Народний театр естрадних мініатюр та публіцистики «Темп» та Нар. хор ветеранів ВВВ та праці «Пам’ять». (м.Чернівці). Керівник – Василь Миколайович Федорюк.

34. «Кухня» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Андрій Георгійович Глибочан.

35. «Наша Маланка Понаддністряночка» (с.Шубранець, Заставнівський р-н). «Запрошення на весілля». Керівник – Наталія Степанівна Величко.

36. «Український гурт». (м.Вашківці, Вижницький р-н). Керівник – Микола Пантейович Перч.

37. «ЗАЗ формула» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Андрій Васильович Руснак.

38. «А калина не верба» (м.Кіцмань). «Маланка на передхатті у Василя». Керівник – Дмитро Сухарик.

39. Клуб м/р «Цецино» та Будинок фольклору «Роша Стинка» (м. Чернівці). «Невгамовні ведмеді». Керівник – Михайло Васильович Борта.

40. «Роксолана. Величне століття» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Микола Іванович Кілару.

41. «Бурдюзька Маланка» (с.Бурдюг, Кельменецький р-н). Обрядове дійство «Наша Маланка не сама ходить, а з собою Василечка водить». Керівник – Інна Василівна Присяжнюк.

42. «Паровоз Іосіф Сталін» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Іван Миколайович Загарюк.

43. «Маланка з села Горбово» (с. Горбово, Герцаївський р-н). «Горбівські коні». Керівник – Дан Кітович Кришмару.

44. «Сказочная Русь» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Сергій Головач.

45. «Красноїльська Маланка» (смт. Красноїльськ, Сторожинецький р-н).

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Про це повідомили у Чернівецькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Тернопіллі жінка ...

КОМЕНТАРІ