Нардеп Ельбрус пропонує заборонити називати дітей Ельбрусами

Нардеп Ельбрус пропонує заборонити називати дітей Ельбрусами

16.01.14 14:24 0 579
Верховній Раді пропонують заборонити називати дітей словами, які позначають неживі предмети, вигаданих персонажів, географічні об’єкти, рослин чи тварин, а також абревіатурами.

Відповідний законопроект №3881 зареєстрували у парламенті 14 січня регіонали Володимир Мисик та Ельбрус Тедеєв, а також ударівець Артур Палатний. 15 січня, цей законопроект уже направлено на розгляд профільного комітету.

У проекті закону пропонується внести зміни до 2 ч. 146 ст. Сімейного кодексу України і зафіксувати, що «дитині може бути дано не більше двох імен, якщо інше не випливає із звичаю національної меншини, до якої належать мати і (або) батько».

«Ім’я дитини повинно відповідати її статі. Дитині не може бути дано ім’я, що складається з назв неживих предметів, вигаданих персонажів, географічних назв, флори та фауни, титулів, хвороб, одночасним поєднанням букв, символів або (та) цифр, абревіатур», – пропонується записати в Сімейному кодексі.

Також пропонується внести норму, що «в разі відмови органів реєстрації актів цивільного стану в присвоєнні дитині імені, що не відповідає вимогам ч. 2 цієї статті, батьками (або одним з батьків) може бути подана скарга до органу вищого рівня або до суду».

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що він викликаний необхідністю захисту прав дитини.

У пояснювальній записці сказано: «Важко навіть уявити різноманітність визначення імені дитини, що може стати приводом для образ і знущань над дитиною. Такі запропоновані зміни є доцільними, оскільки виявлення бажання батьків присвоїти дитині певне «екзотичне» ім’я не повинно порушувати законні права дитини», пише «Українська правда».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: За півзахисника "Шальке" ...

КОМЕНТАРІ