Уряд заперечує скорочення витрат на лікування онкохворих дітей

Уряд заперечує скорочення витрат на лікування онкохворих дітей

16.01.14 10:59 0 580
В уряді називають безпідставними твердження про скорочення в проекті держбюджету на 2014 рік витрат на лікування онкохворих дітей.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, інформує Урядовий портал.

За даними міністерства, на бюджетну програму, в межах якої відбувається фінансування лікування хворих на рак дітей, уряд планує виділити цього року на понад 173 млн грн більше, ніж торік.

Розподіл коштів між різними напрямами цієї бюджетної програми здійснюватиметься лише після того, як державний бюджет на 2014 рік буде прийнято Верховною Радою.

«Будь-які заяви про скорочення бюджетного фінансування соціально вагомих програм, особливо таких, як лікування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, є абсолютно безпідставними», – наголосив директор Департаменту економіки та ресурсного забезпечення Міністерства охорони здоров’я України Володимир Дуда.

За його словами, об’єм коштів, скерованих державою на закупівлю медпрепаратів для онкохворих дітей, у 2013 році збільшився з 91 млн грн до 216 млн грн.

«Можу запевнити вас в тому, що в цьому році на лікування наших маленьких громадян з онкологічними патологіями з державного бюджету буде виділено не меншу суму, аніж в минулому році, а можливо, й більшу», – зауважив представник МОЗ України.

Нагадаємо, раніше волонтери-члени опікунської ради «Охматдиту» повідомили, що на лікування всіх онкохворих дітей України на 2014-ий рік передбачено лише 50 мільйонів гривень. За їхніми словами, ця сума становить не більше 20% від потреби.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернігівська область: ...
Наступна новина: Тернопілля: футбольна ...

КОМЕНТАРІ