Фігура жінки залежить від характеру, – дослідження

Фігура жінки залежить від характеру, – дослідження

16.01.14 08:26 0 647
Характер жінки можна визначити за обсягом талії: чим слабше виражена талія, тим сильнішою і жорсткішою є жінка. Такий висновок зробила американський антрополог Елізабет Кешдан, вивчивши типи фігур у майже тридцяти різних популяціях.

Про це пише «Раут».

Кешдан протягом багатьох років вивчала жінок в Америці, Європі та Азії і виявила цікаві закономірності. Антрополог дійшла висновку, що жіночий силует може бути не просто знаком жіночої привабливості, але також і ознакою сили характеру.

Відомо, що найпривабливіші для чоловіків представниці прекрасної статі звичайно мають співвідношення обсягу талії до обсягу стегон 0,7 чи менше. Однак середнє співвідношення серед сучасних жінок – 0,8. За це збільшення пропорцій відповідають гормони – наприклад, андрогени, що роблять жінок витривалими і сильними, також «інвестують» у талію жирові відкладення, перетворюючи фігуру на колону. Підключається й інший гормон, кортизол, що «випрямляє» жіночий силует, але у той же час збільшує здатність організму пручатися стресам. Тому дівчата зі слабо вираженою талією і вузькими стегнами нерідко можуть похвалитися сильним характером.

На думку Кешдан, формування фігур у сучасних жінок зумовлено їх прагненням бути сильними і самодостатніми. Тому в Греції, Португалії і Японії, де жінки економічно часто залежать від чоловіків, високо ціниться тонка талія, яка є ознакою жіночної фігури. У той же час у Великобританії, Данії та інших країнах, де чоловіки і жінки практично рівноправні, тож співвідношення талії і стегон у жінок інше – там тонкі силуети зустрічаються значно рідше.

До речі, представниці слабкої статі з чітко вираженою талією звичайно відрізняються міцнішим здоров’ям і рідше ніж подруги з «прямою» талією страждають від безплідності і хронічних хвороб статевої системи.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ