У Рівненській області завдяки інформаційно – роз’яснювальній роботі кількість звернень від громадян, що надійшли до головного управління - зменшилась.

У Рівненській області завдяки інформаційно – роз’яснювальній роботі кількість звернень від громадян, що надійшли до головного управління - зменшилась.

16.01.14 10:25 0 631
Головним управлінням Держземагентства у Рівненській області у 2013 році до розгляду надійшло 544 звернення громадян з питань регулювання земельних відносин. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість звернень громадян зменшилася на 7 %.

Протягом 2013 року в Головне управління звернулось 35 громадян, які потребували соціального захисту та підтримки (інваліди, ветерани праці та ін.). На особистому прийомі побувало 225 громадян.

Громадяни порушували наступні питання: роз’яснення порядку державної реєстрації земельних ділянок та права власності на земельні ділянки; роз’яснення норм чинного законодавства; вирішення спорів щодо меж земельних ділянок; передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян із земель державної або комунальної власності; виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості).

TwitterVK.init({apiId:3602090, onlyWidgets: true});VK.Widgets.Like("vk_like915", {type: "mini"}); if (window.Ya && window.Ya.Share) {Ya.Share.update();} else {(function(){if(!window.Ya) { window.Ya = {} };Ya.STATIC_BASE = 'http:\/\/img\-css.friends.yandex.net\/';Ya.START_BASE = 'http:\/\/my.ya.ru\/';var shareScript = document.createElement("script");shareScript.type = "text/javascript";shareScript.async = "true";shareScript.charset = "utf-8";shareScript.src = Ya.STATIC_BASE + "/js/api/Share.js";(document.getElementsByTagName("head")[0] || document.body).appendChild(shareScript);})();}Нравится.soc_no a{color:#d6d6d6; font-size:8px;} .soc_yes a{color:#d6d6d6; font-size:8px;display:none;}SocButtons v1.5

Про це повідомили в Головному управлінні Держземагентства в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Дніпропетровщині від ...
Наступна новина: У Тернополя для дітей з ...

КОМЕНТАРІ