На Тернопіллі микола Головач з робочим візитом відвідав Зборівський район

На Тернопіллі микола Головач з робочим візитом відвідав Зборівський район

16.01.14 15:51 0 593
Питання капітального та поточного ремонту доріг загального користування місцевого значення та комунальної власності, активізації робіт на об’єктах незавершеного будівництва соціально-культурного призначення, впровадження інвестиційних проектів з енергозбереження у закладах освіти, охорони здоров'я та культури району, будівництва житла і вирішення питання відновлення роботи очисних споруд у Зборові підняв під час робочого візиту до Зборівського району перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Головач. Нарада відбувалася за участю керівника райдержадміністрації Юрія Козіцького, його заступників, начальників окремих відділів та управлінь райдержадміністрації.

Юрій Козіцький надав пропозиції щодо переліку об’єктів «швидких» інвестиційних проектів, які будуть реалізовані у 2014 році.

Перший заступник голови ОДА повідомив, що вирішується питання передачі об’єкта незавершеного будівництва поліклініки і районної лікарні у м. Зборові у районну комунальну власність.

Після наради Микола Головач та Юрій Козіцький побували на об’єкті незавершеного будівництва поліклініки і районної лікарні, у філії «Зборівський райавтодор» та її дільниці у селищі Залізці.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: РІВНЕ: НА КНЯЗЯ РОМАНА, ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ