У Волинській області влада запевнила народного депутата-свободівця, що школу у селі Сенкевичівка закривати не будуть

У Волинській області влада запевнила народного депутата-свободівця, що школу у селі Сенкевичівка закривати не будуть

18.01.14 09:05 0 661
Зараз Волинська обласна рада не розглядає питання про ліквідацію Сенкевичівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Про це йдеться у відповіді на депутатське звернення народного депутата від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Анатолія Вітіва, яке підписав заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк.

Як повідомляється у відповіді на звернення, зараз розглядається питання зміни напрямку діяльності Сенкевичівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Активізовано роботу зі створення Програми перспективного розвитку навчального закладу. На питання про ліквідацію вищезазначеного закладу обласною радою не розглядається.

Водночас, начальник управління МВС у Волинській області Олександр Терещук повідомив, що депутатське звернення Анатолія Вітіва щодо колективної заяви працівників Сенкевичівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Горохівського району Волинської області щодо факту тиску на батьків дітей, які навчаються у зазначеному закладі, розглянуте керівництвом УМВС України у Волинській області. Термін розгляду звернення продовжено до 20 січня 2014 року у зв'язку з святковими та вихідними днями.

Нагадаємо, раніше волинська влада мала намір закрити школу в селі Сенкевичівка Горохівського району через відсутність юридичного статусу, оскільки там не навчається жодна дитина-сирота.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ