Євромайданівці Дніпропетровська пройшли ходою, щоб «розбудити студентство»

Євромайданівці Дніпропетровська пройшли ходою, щоб «розбудити студентство»

18.01.14 08:19 0 479
У Дніпропетровську кілька десятків активістів місцевого Євромайдану, в основному молодь, пройшли ввечері ходою студентськими районами міста, щоб закликати студентів приєднуватись до акцій проти згортання демократії та на захист європейських цінностей.

У руках вони тримали синьо-жовті та червоно-чорні прапори, а також плакати з написами «Не дай роздерти Україну», «Приєднуйся до нас», «Ми тут за чесність» тощо, повідомляє «Радіо Свобода».

Йдучи повз студентські гуртожитки, учасники ходи скандували: «Студентство, вставай, майбутнє обирай!», «Слава Україні! Героям слава!». Вони закликали однолітків, які живуть у гуртожитках, «прокинутись від сну» й не ігнорувати заходів Євромайдану.

За словами координатора дніпропетровського Євромайдану Івана Маркевича, підтримка з боку студентства протестних акцій, які відбуваються в Україні, немала, однак чимало молодих людей воліють робити це в соціальних мережах.

«Є питання, які об’єднують усіх студентів, – бажання жити по-іншому, мати перспективи. І ми просимо студентство долучитись до акцій на підтримку євроінтеграції, до підтримки Євромайдану, бо майбутнє цих людей лежить у площині євроінтеграції. Присутність студентів на наших вічах немала, присутність студентів у соціальних мережах, які нас підтримують, теж велика. Можливо, не всі вони приходять на заходи. Якщо стануться факти тиску на студентів, ми, безумовно, будемо реагувати, адже ніхто не може заборонити людині висловлювати власну думку. Ганебні закони, ухвалені Верховною Радою фактично відбирають право на вільне висловлення думки», – сказав «Радіо Свобода» Іван Маркевич.

Водночас координатор акції Ольга Ольховик зазначила, що студентство потребує об’єктивної інформації про політичні процеси, які відбуваються в Україні.

«Ми хочемо розповісти їм про те, що в країні ухвалені недемократичні закони, щоб студенти піднялись, щоб нас було більше, щоб влада побачила, що й Дніпропетровськ проти», – сказала Ольга Ольховик.

більшість у Верховній Раді ухвалила низку законодавчих змін, які обмежують права людини, зокрема, право на свободу висловлення поглядів і на свободу зібрань, без обговорення й без участі депутатів від опозиції, голосами членів фракцій Партії регіонів, КПУ, а також декого з позафракційних. За частину цих законів голосували відразу за основу і в цілому, і без електронної системи – підняттям рук.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Рівненській області за ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ