Стартував конкурс на розробку офіційного талісмана Євробаскету-2015

Стартував конкурс на розробку офіційного талісмана Євробаскету-2015

18.01.14 12:25 0 669
Місцевий організаційний комітет «Євробаскет-2015» оголошує відкритий конкурс на розробку офіційного талісмана чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Як повідомив директор турніру Маркіян Лубківський, завданням конкурсу є розробити офіційний талісман EuroBasket 2015, котрий стане справжнім символом турніру.

«Талісман – невід’ємна складова будь-якої великої спортивної події. Він має передавати не лише дух турніру та країни-господарки, а й надихати, нести радісні емоції. Саме тому ми прагнемо залучити широке коло фахівців до його створення», – сказав Маркіян Лубківський.

За словами директора турніру, талісман буде активно задіяний у подіях чемпіонату, передтурнірних заходах, соціальних проектах, тому має позитивно сприйматися дітьми та дорослими, уособлювати цінності чемпіонату: пристрасть, командний дух, випробування та повагу.

Роботи приймаються від креативних агенцій та незалежних авторів до 14 лютого 2014 року. Пропозиція має включати ескіз талісмана, його опис (історію створення) та ім’я. За розробку талісмана чемпіонату встановлено грошову винагороду – 15 тисяч гривень.

Маркіян Лубківський також повідомив, що офіційна презентація талісмана відбудеться навесні 2014 року.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись на сторінці ЄвроБаскету 2015 у Facebook або надіславши запит на mascot@eurobasket2015.org.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На перегляд у ...

КОМЕНТАРІ