Рятувальники дбають про безпечне проведення святкування Водохреща на Прикарпатті

Рятувальники дбають про безпечне проведення святкування Водохреща на Прикарпатті

18.01.14 08:24 0 679
Напередодні християнського свята Водохреща рятувальники вживають заходів щодо запобігання загибелі людей та виникненню надзвичайних ситуацій на водоймах під час урочистих заходів з нагоди святкування.

Так, 16 січня працівники Управління ДСНС в області провели зустріч з священослужителями та прихожанами Греко-католицького кафедрального собору в місті Івано-Франківську. У ході розмови присутні поспілкувалися на тему наближення святкування Водохреща, з яким пов’язано масове перебування людей поблизу водойм та купання у крижаній воді.

Рятувальники застерегли прихожан дотримуватися правил безпечної поведінки. А саме, мати на увазі, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. Також працівники Управління ДСНС в області наголосили, щоб під час святкування здійснювався особливий нагляд за дітьми, щоб вони не залишалися без дорослих поблизу водойм.

На тему дотримання правил безпечної поведінки у зимовий період та під час святкування Водохреща рятувальники поспілкувалися на вулицях і з мешканцями обласного центру. Працівники служби з надзвичайних ситуацій нагадали людям, як правильно поводити себе біля водойм, щоб не трапилося біди, та вручили їм листівки застережуючого характеру.

Тож, 19 січня під час проведення у спеціально визначених місцях на водоймах області водохресного обряду, рятувальники Управління ДСНС в області чергуватимуть у посиленому режимі, і в разі необхідності, готові надати допомогу.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Сільськогосподарських ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ