Представникам контролюючих органів на прикладі голандського підприємства показали як треба підтримувати інвестора на Львівщині

Представникам контролюючих органів на прикладі голандського підприємства показали як треба підтримувати інвестора на Львівщині

18.01.14 08:42 0 487
Питання голандського інвестора 16 січня, у Львівській обласній державній адміністрації обговорювали за круглим столом. Такий формат зустрічі зініціював голова Львівської ОДА Олег Сало, бо це, як він переконаний, найефективніший спосіб вирішення проблем інвестора з дозвільними документами. На зустрічі були присутні, зокрема, представники Міністерства доходів та зборів, Інспекції Держархбудконтролю, сільського господарства, Департаменту екології і природніх ресурсів ОДА, надзвичайники та органи сертифікації.

Голандський інвестор – це компанія «Галіція Грінері Холдинг БВ», яка у м.Буськ на 20 га хоче побудувати і ввести в експлуатацію сучасний тепличний комплекс. Використовуючи найновітніші технології, планує вирощувати у закритому ґрунті салат, червоний і зелений перець, а також помідори. В майбутньому на підприємстві працюватиме 60 – 80 осіб, а запланований обсяг інвестицій – майже 11 млн. євро.

«Цього року – це перший проект на Львівщині зі залученням іноземного інвестора», – зазначив голова ОДА Олег Сало і додав, - «попереду дуже багато проектів. Наше стратегія – це увага до інвестора, який є в області, або тільки планує зайти. Ми створили в ОДА відділ інвестицій і найближчим часом через нього ми «запустимо» процес постінвестиційного супроводу нових та вже діючих інвестиційних проектів».

Додамо, що це вже третя зустріч з представниками бізнесу, яку зініціював голова Львівської ОДА Олег Сало. На попередній обговорювалось земельне питання та потреба у вдосконаленні законодавчої бази. У підсумку створена робоча група, яка займається напрацюванням пропозицій до нової методики розрахунку грошової вартості землі.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Луцьк: відключення ...

КОМЕНТАРІ