У Рівненській області ярмарок військових вакансій

У Рівненській області ярмарок військових вакансій

18.01.14 11:17 0 857
У Рівненському міському центрі зайнятості 15 січня відбувся перший у цьому році міні-ярмарок вакансій на замовлення Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату. Для укомплектування військових частин області військовослужбовцями за контрактом на ярмарок були запрошені шукачі роботи віком від 18 до 40 років. Представники Рівненського об’єднаного міського військкомату, військових частин А1671 та А4240 ознайомили присутніх з умовами проходження служби за контрактом та потребою військових формувань області в кадрах, розмірами грошового утримання, перспективами просування по службі, порядком комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом, умовами проживання та соціальними гарантіями.

Запрошені переглянули презентаційний фільм про контрактну службу, а також мали можливість індивідуально поспілкуватися з представниками військового комісаріату.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості Маргарита Луцик розповіла про стан ринку праці Рівного, надала роз’яснення щодо послуг служби зайнятості та консультації з питань чинного законодавства.

Співпраця з військовиками з підбору претендентів на контрактну службу буде продовжуватися. І вже наступного четверга, 23 січня, заплановано чергову зустріч представників військових частин та шукачів роботи, які проживають у м. Рівне та районах області. Ярмарок розпочнеться о 15 год. в актовій залі Рівненського міського центру зайнятості.

Запрошуємо до участі усіх охочих. Довідки за тел. (0362) 22-33-87.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Львівщині відбувся ...
Наступна новина: В Житомирській області ...

КОМЕНТАРІ