Рада ухвалила закон, який визнає фінансовані з-за кордону організації «іноземними агентами»

Рада ухвалила закон, який визнає фінансовані з-за кордону організації «іноземними агентами»

18.01.14 08:29 0 628
Верховна Рада на засіданні у четвер підтримала законопроект, який посилює регулювання діяльності громадських організацій в Україні. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

У документі зокрема запроваджується поняття «громадське об?єднання, що виконує функції іноземного агента». Таким об?єднанням вважається організація, яка для забезпечення своєї діяльності отримує кошти або майно від іноземних держав, їхніх державних органів, неурядових організації інших держав, міжнародних неурядових організацій чи іноземних громадян, «а також бере участь, в тому числі в інтересах іноземних джерел, в політичній діяльності на території України».

У загальній назві таких громадських об?єднань, відповідно до норм ухваленого закону, має міститися словосполучення «громадське об?єднання, яке виконує функції іноземного агента». Раз на три місяці такі організації муситимуть оприлюднювати звіт про свою діяльність в обсязі відомостей, які надаються до уповноваженого органу з питань реєстрації.

Раніше Верховна Рада ухвалила державний бюджет на 2014 рік, криміналізувала наклеп, запровадила можливість заочного кримінального провадження, а також спростила процедуру зняття недоторканності з парламентарів.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ