У лютому на Тернопільщині презентують туристичний паспорт області

У лютому на Тернопільщині презентують туристичний паспорт області

18.01.14 08:49 0 521
Управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації проводить роботу зі створення туристичного паспорта області. Його виготовлення дасть змогу систематизувати дані про стратегічні напрямки розвитку туристичної індустрії на Тернопільщині з метою формування конкурентоспроможного регіонального туристичного продукту. Про це голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну доповіла начальник управління Леся Серетна.

За її словами, у лютому відбудеться презентація туристичного паспорта в Тернополі, після цього і в столиці України, адже зацікавленість до створення такого паспорта велика. Далі у планах управління – розробка масштабної програми розвитку туризму на Тернопіллі.

Крім цього, як доповіла Леся Серетна, в області цього року облаштовуватимуть туристичні стоянки. Розпочнеться робота з Кременецького району. Також управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації готує до видавництва туристичну книгу-фотоальбом на трьох мовах.

Голова Тернопільської ОДА заявив, що питання розвитку туризму має бути пріоритетним у роботі як влади області, так і районної. Керівник області також дав доручення облаштувати під’їзну дорогу до печери „Кришталева”

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Звернення начальника ...

КОМЕНТАРІ