Тернопільщина у 2013 році зменшила споживання природного газу на 5,4%

Тернопільщина у 2013 році зменшила споживання природного газу на 5,4%

18.01.14 09:29 0 534
У зв’язку із зменшенням у 2014 році ціни на природній газ, що імпортується в Україну, згідно рекомендацій, наданих постановою Кабінету Міністрів України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики з 01 січня 2014 року знижено ціни на газ для бюджетних організацій та інших споживачів.

За словами першого заступника голови Тернопільської ОДА Миколи Головача, в Тернопільській області виробництвом теплової енергії, яка використовується на послуги з централізованого опалення та подачі гарячої води, займаються підприємства – ОКП «Тернопільтеплокомуненерго» та КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Обидва підприємства є ліцензіатами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, відповідно тарифи будуть переглянуті для бюджетних організацій та інших споживачів в найкоротший термін.

Підприємства-ліцензіати Тернопільської обласної державної адміністрації, які надають послуги з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії для бюджетних організацій та інших споживачів, природний газ не використовують, так як підприємства працюють на альтернативних видах палива.

Як повідомив Микола Головач, на виконання урядових доручень на всіх джерелах теплової енергії підприємств комунальної теплоенергетики стовідсотково встановлено засоби обліку відпуску теплової енергії. За результатами вжитих заходів протягом 2013 року у порівнянні із 2012 роком знижено споживання природного газу на 5,4 %.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Івано-Франківщина: ...

КОМЕНТАРІ